+420 725 801 501
JINDŘICH HORNÍČEK
Pod Nádražím 892
538 03 Heřmanův Městec
STAVEBNÍ POSTUP

Pokládka podlahových krytin zpravidla obsahuje sled následujících prací:

 • demontáž stávajících krytin, dlažeb apod.

 • nivelace podlah, srovnávací potěry, úprava roštů, případně instalace izolací nebo separačních vrstev

 • dodávka a montáž "teplých dlažeb", tj. instalace topných rohoží (Fénix) v koupelnách

 • pokládka a montáž konečných povrchů:

  • dlažby
  • stěrky
  • linolea (PVC)
  • plovoucí podlahy
  • dřevěné podlahy
  • parkety

POKLÁDKA PODLAHOVÝCH KRYTIN

Od plovoucích podlah, parket, PVC, dlažby až po koberce – tak by se dal charakterizovat rozsah činností, které Vám můžeme nabídnout. Dobrá podlaha je základem každé místnosti, záleží jen na Vás, jakou si zvolíte. My poté Vaše představy zrealizujeme. Nabízíme finální úpravy podlah po rekonstrukcích bytů, bytových jader či po výstavbě zcela nových objektů. Součástí všech montážních prací je detailní zakončení a navázání podlah na konstrukce stěn a na jiné druhy podlah - přechodové lišty, dilatační profily, soklové lišty, sokly dlažeb, ukončovací obvodové lišty.

PŘED REKONSTRUKCÍ PO REKONSTRUKCI
pokládka podlah - renovace, opravy, dlažba pokládka podlah - renovace, opravy, dlažba
renovace parket renovace parket
renovace parket renovace parket
renovace parket renovace parket

Renovace parket

Kromě pokládky nových podlah nabízíme možnost odborné renovace parket. Provést renovaci starších parket je možné pouze za předpokladu, že se jedná o dřevěné parkety – u parket laminátových tato možnost není. K broušení parket a dřevěných podlah používáme nejmodernější bezprašné stroje. Téměř 90% starých dřevěných parket je možno renovovat do takové podoby jako by byla krytina nově položena. Kvalitní dřevěné parkety je možné renovovat opakovaně ( nejkvalitnější až 5x ), záleží na tvrdosti a výšce horní vrstvy krytiny.

Doporučujeme osvědčené značky

Vinylové plovoucí podlahy FATRACLICK jsou hitem posledních měsíců a to nejen díky svému vzhledu, ale především dlouhotrvající kvalitě. Díky své konstrukci má FatraClick řadu vynikajících vlastností. Je vyrobena ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska s tloušťkou 6,8 mm se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je zespod opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Vrchní část tvoří PVC materiál s PUR úpravou a nášlapnou vrstvou o šířce 0,4 mm.

Luxusní vinylová podlaha THERMOFIX je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003 společností Fatra, a.s.

Právě tyto typy podlahových krytin doporučujeme pro vaše komerční prostory, ale i domácnosti. Jejich stálost a kvalita vám zaručují dlouholetý komfort.