+420 725 801 501
JINDŘICH HORNÍČEK
Pod Nádražím 892
538 03 Heřmanův Městec
STAVEBNÍ POSTUP

Rekonstrukce bytového jádra je možná v poměrně krátkém časovém úseku – zpravidla 7-10 dní. Obvykle obnáší následující činnosti:

  • demontáž stávajícího jádra a všech zařizovacích předmětů a instalací a jeho likvidace
  • výstavba nové dispozice a jádra (ytong, sádrokarton - dle statického posouzení)
  • nové rozvody elektroinstalace vč.ochranných jističů, nové osvětlení (např. bodové v podhledech, příp. dle projektového návrhu)
  • nové rozvody a úpravy vodoinstalace a kanalizace, úpravy na plynoinstalaci a příp. na rozvodech topení
  • sádrokartonové podhledy a prostorové efekty
  • povrchy - úprava podlah nivelací, hydroizolační stěrky apod., nové omítky vč. strukturálních a sádrových, obklady a dlažby
  • kompletace - instalace zařizovacích předmětů dle výběru zákazníka
  • pokládka podlah v kuchyni a předsíni a v dotčených prostorách (plovoucí podlahy, parkety, dlažba atd.)
  • malby a nátěry vč. omyvatelných nátěrů
  • truhlářské práce - instalace kuchyňské linky a vestavěných skříní (předsíň atp.)

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA

Rekonstrukce bytového jádra je velmi zásadním zásahem do struktury a fungování bytové jednotky, ať už v panelovém nebo cihlovém domě. Součástí rekonstrukce je kromě záměny materiálu bytového jádra (nejčastěji umakartu) také úprava dispozice sociálního zázemí, předsíně a kuchyně. Zásahem do bytového jádra a úpravou či změnou dispozice jsme vhodným způsobem schopni zvýšit komfort každého obyvatele bytu nejen pouze v místnostech jako je koupelna a wc, ale v celé bytové jednotce. Rekonstrukce bytového jádra je možná již od 90.000 Kč.

PŘED REKONSTRUKCÍ PO REKONSTRUKCI
rekonstrukce bytového jádra - koupelna rekonstrukce bytového jádra - koupelna

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu má obdobná úskalí jako rekonstrukce bytového jádra. Zásah do chodu bytu však nemusí být tak rozsáhlý jako je to právě v případě jádra.

rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra
rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra
rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra

Nabízíme rekonstrukce jednotlivých součástí bytu i samostatně, ať již se jedná o koupelny, wc, kuchyně a nebo jen součásti jednotlivých místností – pokládka podlah, renovace parket atp.

Koupelny - rekonstrukce

Rekonstrukce koupelen a sociálního zařízení bývá většinou součástí rekonstrukce bytového jádra nebo rekonstrukce celého bytu. My Vám nabízíme kompletní vybudování nového sociální zařízení od nových rozvodů, obkladů až po osazení sanitární keramikou a komponenty.

Od prvopočátků naší činnosti spolupracujeme s firmou Instal spol. s r.o. která dodává veškerý sortiment vybavení koupelen a WC. Ať již se jedná o značky JIKA, ROCA, LAUFEN, RAVAK, RONAL, HANSGROHE, NOVASERVIS či mnohé další.